Tracklist Player

Dafina Zeqiri ft. Kaos - NA (Cover Arta Hajra)
Dafina Zeqiri ft. Kaos - NA (Cover Arta Hajra)
Download
Dafina Zeqiri - Dangerously in Love (Official video) New Song 2011
Dafina Zeqiri - Dangerously in Love (Official video) New Song 2011
Download
Dafina - Zeqiri Habibi (Maitre Gims-Habibi ) REMIX
Dafina - Zeqiri Habibi (Maitre Gims-Habibi ) REMIX
Download
DAFINA - Four Season (Official Video)
DAFINA - Four Season (Official Video)
Download
Dafina - Bloodah (Official Video)
Dafina - Bloodah (Official Video)
Download
Dafina Zeqiri ft. Mixey - LIRI
Dafina Zeqiri ft. Mixey - LIRI
Download
Dafina Zeqiri ft. Ledri Vula - Po m'Pelqen (Official Video) !
Dafina Zeqiri ft. Ledri Vula - Po m'Pelqen (Official Video) !
Download
DAFINA ZEQIRI - Shumë Larg (Official Video 2009)
DAFINA ZEQIRI - Shumë Larg (Official Video 2009)
Download
Dafina Zeqiri ft Sardi Dj - Te ti
Dafina Zeqiri ft Sardi Dj - Te ti
Download
Dafina Zeqiri - Ndjenjë Tjetër
Dafina Zeqiri - Ndjenjë Tjetër
Download
Dafina Zeqiri - Amazing Girl ( Official Video )
Dafina Zeqiri - Amazing Girl ( Official Video )
Download
Dafina Zeqiri at Op Labi Party 2009
Dafina Zeqiri at Op Labi Party 2009
Download
Noizy dhe Dafina Zeqiri ne lidhje dashurie
Noizy dhe Dafina Zeqiri ne lidhje dashurie
Download
Dafina Zeqiri - Kujtoje kete keng
Dafina Zeqiri - Kujtoje kete keng
Download
Dafina Zeqiri - Dangerously in Love
Dafina Zeqiri - Dangerously in Love
Download
Dafina Zeqiri - I pabese + lyrics/tekst
Dafina Zeqiri - I pabese + lyrics/tekst
Download
Dafina Zeqiri Supernova  lyrics
Dafina Zeqiri Supernova lyrics
Download
Dafina Zeqiri - Dua qe ta di (HQ Audio)
Dafina Zeqiri - Dua qe ta di (HQ Audio)
Download
ZHUGA - Nga Naim Krasniqi & Dafina Zeqiri.
ZHUGA - Nga Naim Krasniqi & Dafina Zeqiri.
Download
Dafina Zeqiri - Rrall e Permall (Official Video)
Dafina Zeqiri - Rrall e Permall (Official Video)
Download
DAFINA ZEQIRI FEAT HEKURANI_BY FADIL VESELI
DAFINA ZEQIRI FEAT HEKURANI_BY FADIL VESELI
Download
Dafina Rexhepi feat. McKresha - Delicius
Dafina Rexhepi feat. McKresha - Delicius
Download
French Montana Famous  ✔Dafina Zeqiri on The Clip 🙈
French Montana Famous ✔Dafina Zeqiri on The Clip 🙈
Download
DAFINA- TOLD YA (OFFICIAL VIDEO)
DAFINA- TOLD YA (OFFICIAL VIDEO)
Download
Dafina Zeqiri ft. DJ Flow & Lumi B - Rude girl
Dafina Zeqiri ft. DJ Flow & Lumi B - Rude girl
Download
DAFINA -TOLD YA (Lyric Video)
DAFINA -TOLD YA (Lyric Video)
Download
Dafina Zeqiri - Shume Qef (Lyric video)
Dafina Zeqiri - Shume Qef (Lyric video)
Download
Dafina Zeqiri - Be A Man Once (Official video)
Dafina Zeqiri - Be A Man Once (Official video)
Download
Dafina Zeqiri - Ti me thuaj  (Eurolindi & ETC)
Dafina Zeqiri - Ti me thuaj (Eurolindi & ETC)
Download
Dafina Zeqiri - Rock  this Club
Dafina Zeqiri - Rock this Club
Download
VOXPOP: ERA ISTREFI APO DAFINA ZEQIRI, CILA DO TË KETË MË SHUMË SUKSESE NË BOTË? - MIRAGE 31.03.2017
VOXPOP: ERA ISTREFI APO DAFINA ZEQIRI, CILA DO TË KETË MË SHUMË SUKSESE NË BOTË? - MIRAGE 31.03.2017
Download
DAFINA ZEQIRI  FT. GJIKO "IAM" PT II
DAFINA ZEQIRI FT. GJIKO "IAM" PT II
Download
DAFINA ZEQIRI - Be a man once (Daffy SHOW) RTV21
DAFINA ZEQIRI - Be a man once (Daffy SHOW) RTV21
Download
Dy gjuhë, por një dashuri! Dafina Zeqiri i thotë “të dua” Jose-së siç ajo di më së miri!
Dy gjuhë, por një dashuri! Dafina Zeqiri i thotë “të dua” Jose-së siç ajo di më së miri!
Download
Nuk e fsheh më, Dafina Zeqiri i thotë publikisht ‘Të dua’ të dashurit të saj
Nuk e fsheh më, Dafina Zeqiri i thotë publikisht ‘Të dua’ të dashurit të saj
Download
DAFINA ZEQIRI - Te ti (Daffy SHOW) RTV21
DAFINA ZEQIRI - Te ti (Daffy SHOW) RTV21
Download
Dafina Zeqiri - Edhe njo ( 2016 )
Dafina Zeqiri - Edhe njo ( 2016 )
Download
Dafina Zeqiri -16 July Gjakove/Kosova
Dafina Zeqiri -16 July Gjakove/Kosova
Download